ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های دارای علامت (*) ضروری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
Captcha *

برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلمان

 

برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلماندر آلمان در حدود ۱۴ مورد انتخاب برای تحصیل مهندسی برق به ترتیب در مقطع کارشناسی و ۲۷ مورد برای مقطع فوق لیسانس ، برای شما در دسترس است . برنامه های کارشناسی برق در آلمان اغلب به زبان آلمانی تدریس می شود اما بسیاری از دانشگاه های آلمان هم برنامه های مطالعه را به زبان انگلیسی تدریس می کنند .


دانشگاه صنعتی دارمشتات


که نام رسمی آن ( Technische Universität Darmstadt ) به اختصار ( TU Darmstadt ) است ، نقش مهمی در میان دانشگاه های مهندسی برق در آلمان ایفا می کند . این یکی از دانشگاه های برجسته آلمان است و برای دستاوردهای برجسته خود در زمینه مهندسی ، علوم سیاسی و علوم رایانه در سطح بین المللی به خوبی شناخته شده است .


دانشگاه فنی مهندسی راینلند آلمان


این دانشگاه از زمان تاسیس آن در سال ۱۹۷۰ به عنوان تنها دانشگاه فنی و مهندسی در راینلاند – فالتز ، TU شهرت قابل توجهی کسب کرده است .مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر به عنوان دو دوره فارغ التحصیلی جداگانه با جهت گیری فنی متفاوت ارائه می شود .


دانشگاه صنعتی مونیخ آلمان


این دانشگاه دارای فعالیت و همکاری قوی بین شرکت های مختلف و چندین موسسه دانشگاهی در سراسر جهان برای ایجاد محیط مطلوب بین المللی است .برنامه کارشناسی مهندسی برق و فناوری در این دانشگاه اطلاعات به دو مرحله مطالعاتی تقسیم می شود ؛ در بخش اول ، چهار ترم اول ، دانش آموزان اصول اساسی در زمینه های مهندسی برق ( ۲۸ واحد ) ، ریاضیات (۳۲ واحد) ، فیزیک (۲۴ واحد) ، سیگنال ها و سیستم ها (۲۰ واحد) ، فناوری اطلاعات ۱۶ اعتبار) را می آموزند .


دانشگاه RWTH AACHEN


تدریس ریاضیات ، علوم رایانه و آموزش مهندسی برق در دانشگاه آخن بسیار پیشرفته است و تحت هیچ شرایطی نمی تواند مورد انتقاد قرار گیرد . این دانشگاه دارای ۱۴۲ رشته تحصیلی و نزدیک به ۴۲ هزار دانشجو می باشد .دانشجویان مشغول به تحصیل رشته برق دانشگاه های مهندسی برق در آلمان ، مطالعات خود را با تمرکز بر روی ریاضیات ، علوم رایانه و مرحله ابتدایی مهندسی برق شروع می کنند


دانشگاه ULM


از زمان تاسیس این دانشگاه در سال ۱۹۶۷، جوان ترین دانشگاه در بادن-وورتمبرگ عملکرد قابل توجهی را نشان می دهد . در حال حاضر حدود ۹۵۰۰ دانشجو در سراسر دانشکده های پزشکی ، مهندسی و علوم رایانه ، ریاضیات ، علوم ، اقتصاد و علوم طبیعی زندگی می کنند . حدودا سیزده درصد از دانشجویان این دانشگاه خارجی هستند .

 

منبع: www.rajaby.com

 

آخرین مطالب

 • رزرو وقت مشاوره

  رزرو وقت مشاوره

  بیشتر

 • همه چیز درباره ECTS یا نظام اروپایی انتقال واحدهای درسی

  همه چیز درباره ECTS یا نظام اروپایی انتقال واحدهای درسی

  بیشتر

 • شرایط بازار کار مهندسی برق در آلمان

  شرایط بازار کار مهندسی برق در آلمان

  بیشتر

 • برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلمان

  برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلمان

  بیشتر