ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های دارای علامت (*) ضروری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
Captcha *

خدمات موسسه

خدمات موسسه

مشاوره تخصصی متناسب با شخص و رشته:

در اولین گام برای هرتصمیم شخص نیاز دارد بداند در چه موقعیتی قرار دارد، به کجا می خواهد عزیمت کند و بهینه ترین راه با توجه به شرایط و خصوصیات هر فرد کدام است؟ شما در این خدمت به تمام پاسخ های خود و نحوه ی رسیدن به هدفتان خواهید رسید . اطلاعات تخصصی و جامع با توجه به ویژگی های هر فرد به او ارائه خواهد شد. با ما مطمئن تر به سمت هدفتان قدم بردارید. شما در این مرحله میتوانید کامل دریابید که با توجه به شرایط فردی، سن، تحصیلاتی، شغلی و تجربی در کدامین تقطه جهت احقاق رویایتان ایستاده اید و تا چه حد با آن نزدیک هستید.

مشاوره اخذ پذیرش تحصیلی از کالج ها یا دانشگاههای مورد تایید:

موسسه ی پن با توجه به پرونده هر شخص ، باتوجه به شرایط فردی، تحصیلی و مالی وی و با اعمال سلیقه متقاضی در انتخاب شهر و دانشگاه ، اقدام به اخذ پذیرش کالج یا دانشگاه درمقاطع لیسانس و فوق لیسانس و همچنین نامه توافق اساتیددر مقطع دکتری می نماید.

تنظیم رزومه و انگیزه نامه:

هر موفقیت معلول فاکتورهای بی شماری است . یکی از مهمترین و موثرترین ابزار در موفقیت در مسیر اخذ پذیرش تحصیلی یا اخذ ویزای تحصیلی و جلب نظر مرکز آموزشی مورد نظر و سفارت کشور مربوطه، داشتن رزومه و انگیزه نامه مناسب است . به خود می بالیم که در این خدمت همیشه بهترین ها را به متقاضیان خود پیشکش کرده ایم و پرونده های موفق خود گویای صحت و سقم این مطلب است.

مشاوره تخصصی مصاحبه ویزای تحصیلی:

آخرین و مهمترین اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی ، معرفی صحیح و تمام وکمال خود و ارائه مدارک مورد نیاز به ترتیب اولویت بصورت اصل و کپی در روز جلسه مصاحبه سفارت موردنظر است.
ما تمامی راهکارهای یک مصاحبه ی موفق را به شما می آموزیم. مدارک شما را به ترتیب الویت اصل و کپی دسته بندی میکنیم و جلسه مصاحبه را برای شما شبیه سازی خواهیم نمود تا در روز مصاحبه بدون دغدغه و اضطراب بهترین خود را به نمایش بگذارید .

پکیج کامل یا پکیج طلایی:

همانطور که از اسم این بسته پیداست شما می توانید کلیه خدمات ارائه شده توسط موسسه پن را از ابتدا تا انتها به صورت یکجا در این مجموعه بیابید.

آخرین مطالب

 • رزرو وقت مشاوره

  رزرو وقت مشاوره

  بیشتر

 • همه چیز درباره ECTS یا نظام اروپایی انتقال واحدهای درسی

  همه چیز درباره ECTS یا نظام اروپایی انتقال واحدهای درسی

  بیشتر

 • شرایط بازار کار مهندسی برق در آلمان

  شرایط بازار کار مهندسی برق در آلمان

  بیشتر

 • برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلمان

  برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلمان

  بیشتر