ورود ثبت

ورود به حساب کاربری

مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد های دارای علامت (*) ضروری هستند.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
Captcha *

 

برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلماندر آلمان در حدود ۱۴ مورد انتخاب برای تحصیل مهندسی برق به ترتیب در مقطع کارشناسی و ۲۷ مورد برای مقطع فوق لیسانس ، برای شما در دسترس است . برنامه های کارشناسی برق در آلمان اغلب به زبان آلمانی تدریس می شود اما بسیاری از دانشگاه های آلمان هم برنامه های مطالعه را به زبان انگلیسی تدریس می کنند .


دانشگاه صنعتی دارمشتات


که نام رسمی آن ( Technische Universität Darmstadt ) به اختصار ( TU Darmstadt ) است ، نقش مهمی در میان دانشگاه های مهندسی برق در آلمان ایفا می کند . این یکی از دانشگاه های برجسته آلمان است و برای دستاوردهای برجسته خود در زمینه مهندسی ، علوم سیاسی و علوم رایانه در سطح بین المللی به خوبی شناخته شده است .


دانشگاه فنی مهندسی راینلند آلمان


این دانشگاه از زمان تاسیس آن در سال ۱۹۷۰ به عنوان تنها دانشگاه فنی و مهندسی در راینلاند – فالتز ، TU شهرت قابل توجهی کسب کرده است .مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر به عنوان دو دوره فارغ التحصیلی جداگانه با جهت گیری فنی متفاوت ارائه می شود .


دانشگاه صنعتی مونیخ آلمان


این دانشگاه دارای فعالیت و همکاری قوی بین شرکت های مختلف و چندین موسسه دانشگاهی در سراسر جهان برای ایجاد محیط مطلوب بین المللی است .برنامه کارشناسی مهندسی برق و فناوری در این دانشگاه اطلاعات به دو مرحله مطالعاتی تقسیم می شود ؛ در بخش اول ، چهار ترم اول ، دانش آموزان اصول اساسی در زمینه های مهندسی برق ( ۲۸ واحد ) ، ریاضیات (۳۲ واحد) ، فیزیک (۲۴ واحد) ، سیگنال ها و سیستم ها (۲۰ واحد) ، فناوری اطلاعات ۱۶ اعتبار) را می آموزند .


دانشگاه RWTH AACHEN


تدریس ریاضیات ، علوم رایانه و آموزش مهندسی برق در دانشگاه آخن بسیار پیشرفته است و تحت هیچ شرایطی نمی تواند مورد انتقاد قرار گیرد . این دانشگاه دارای ۱۴۲ رشته تحصیلی و نزدیک به ۴۲ هزار دانشجو می باشد .دانشجویان مشغول به تحصیل رشته برق دانشگاه های مهندسی برق در آلمان ، مطالعات خود را با تمرکز بر روی ریاضیات ، علوم رایانه و مرحله ابتدایی مهندسی برق شروع می کنند


دانشگاه ULM


از زمان تاسیس این دانشگاه در سال ۱۹۶۷، جوان ترین دانشگاه در بادن-وورتمبرگ عملکرد قابل توجهی را نشان می دهد . در حال حاضر حدود ۹۵۰۰ دانشجو در سراسر دانشکده های پزشکی ، مهندسی و علوم رایانه ، ریاضیات ، علوم ، اقتصاد و علوم طبیعی زندگی می کنند . حدودا سیزده درصد از دانشجویان این دانشگاه خارجی هستند .

 

منبع: www.rajaby.com

 

آخرین مطالب

 • رزرو وقت مشاوره

  رزرو وقت مشاوره

  بیشتر

 • همه چیز درباره ECTS یا نظام اروپایی انتقال واحدهای درسی

  همه چیز درباره ECTS یا نظام اروپایی انتقال واحدهای درسی

  بیشتر

 • شرایط بازار کار مهندسی برق در آلمان

  شرایط بازار کار مهندسی برق در آلمان

  بیشتر

 • برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلمان

  برخی از دانشگاه های مهندسی برق در آلمان

  بیشتر